קורס עבודה בגובה הוא אחד ההדרכות אשר תוכלו לקבל מידי אשר אביזמר, יועץ בטיחות מנוסה ומסיידה של חברת בטיחות לעד.

על פי התקנה החדשה של משרד התמ"ת, כל אדם אשר עובד בגובה העולה על 2 מטרים – אזי קיימת סכנת נפילה חייב לעבור הכשרה מתאימה. זו תכלול הסברים על הסכנות שבעבודה בגובה, דרכי חילוץ, דרכי בלימת נפילה ועוד.

קורס זה נועד להבטיח את העובדה כי כל מי שמבצע עבודות בגובה יהיה מודע לסכנות הכרוכות בעבודתו ויכיר את הדרכים למנוע תאונות או להתמודד איתן בהצלחה במידה והן מתרחשות.

 

תכנית הלימודים של קורס עבודה בגובה נכתבת על ידי מפקח עבודה ראשי במשרד התמ"ת. על כן הקורס כולל דגשים חשובים מאוד אשר נועדו להגן על חיי אדם מפגיעה ולהבטיח כי כל עבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. הקורס עצמו מחולק לשני חלקים, מעשי ועיוני.

  • החלק העיוני – החלק הזה של הקורס יכלול מצגת מפורטת הכוללת תמונות וסרטונים. החלק העיוני שם דגש על הכרת משטחי העבודה השונים, סוגי מערכות האבטחה, חללים מוקפים, דרכי בלימת נפילה, מבנה פיגומים וכל סכנה שעלולה להופיע עקב אי שמירה על כללי הבטיחות.
  • החלק המעשי – בשלב זה אתם תוכלו ללמוד על הציוד הנדרש לעבודה בגובה, אופן התאמתו לגוף והדרך היעילה והנכונה ביותר לעבודה עימו. בשלב האחרון של החלק המעשי התלמידים ילמדו כיצד לעבוד עם הציוד הנדרש על סולמות , גגות, פיגומים, סלי הרמה וכו'.

 

בוחרים בבטיחות

כל עובד אשר ראיתם עובד מעל גובה של 2 מטרים, עבר הכשרה שתאפשר לו לעשות את עבודתו בבטחה.

אשר אביזמר – בטיחות לעד הוא האדם הנכון לפנות אליו בשעה שאתם מעוניינים לעבור קורס שכזה. בסיומו אתם תהיו מודעים לכל הסכנות בעבודה בגובה ותכירו את כל הדרכים האפקטיביות ביותר להתמודד עימן בהצלחה מבלי להיפצע או ליפול.

אנו מקפידים על הדרכה ברמה הגבוהה ביותר על מנת שכל המידע יעבור בצורה הברורה והמעניינת ביותר.

בסיום ההכשרה ייערך מבחן מעשי לוודא קליטת המידע על ידי העובדים

קידום אתרים מקצועי בניית אתרים