מדריך עבודה בגובה

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של עבודות גובה שונות, החל מניקוי חלונות של בנייני משרדים גבוהים, ועד לעבודות בנייה וצביעה שונות. בתחום עבודות הגבוה חשוב במיוחד להקפיד על תקנות הבטיחות, היות ואי הקפדה על כללים בסיסיים אלו עלולה להסתיים באסון. לכן אם אתם מעסיקים עובדים שתפקידם כולל עבודות גובה שונות, חשוב שתקפידו להעביר להם הרצאת בטיחות בנושא, מטעם מדריך עבודה בגובה מנוסה ומיומן. חברת בטיחות לעד מעסיקה מספר מדריכי עבודה בגובה, המכירים את התחום ובקיאים בכל תקנות וכללי הבטיחות הנחוצים. מדריכים אלו מוסמכים להעביר את ההדרכות לעובדים מטעם התקנה הקבועה בחוק, ובכך מאפשרים לעובדים לבצע את עבודתם בצורה יעילה ובטיחותית ביותר.

כל מה שרציתם לדעת לגבי מדריך עבודה בגובה

קודם כל, חשוב להבהיר כי הדרכת בטיחות לעבודה בגובה תקפה למשך שנתיים בלבד, ולאחר מכן יש צורך לרענן אותה על מנת לשמור עליה בתוקף. כמו כן, חשוב לוודא כי נושאי ההדרכה יהיו רלוונטיים לסוג העבודה של העובדים, על מנת להפיק ממנה את מירב התועלת. המטרה היא לאפשר לעובדים לקבל את הידע והכלים הדרושים לעבודה בטוחה ויעילה לאורך זמן. ההדרכה כוללת מגוון רחב של נושאים, כגון ציוד אישי הנחוץ לעבודות בגובה, מה הן התקנות והסכנות העורבות לעבודות גובה מעל פיגומים, גגות, במות ועוד. חשוב לזכור כי מטרתן העיקרית של ההדרכות היא לשמור ולהציל את חיי העובדים.

לסיכום, חברת בטיחות לעד מעניקה הדרכות בטיחות בנוגע לעבודות גובה שונות למגוון רחב של חברות, רשויות מקומיות, חברות בנייה ועוד. החברה מתמחה בתחום מזה שנים ומעסיקה את מיטב המדריכים בתחום. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום דרך האתר או מספר הטלפון.

קידום אתרים מקצועי בניית אתרים