יועץ בטיחות – אשר אביזמר

היות רווחת העובד הפכה לאחת הדאגות הגדולות ביותר של כל מעסיק בארץ ובעולם. בעבר הלא כל כך רחוק שלנו, המעסיק היה מתייחס לא פעם לעובדים שלו בצורה נחותה ומשפילה. אך כיום עם התקדמות העולם, ברור לכולם כי רווחת העובד היא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על איכות ויעילות העבודה. לכן כל מעסיק חייב לדאוג לעובדים שלו לסביבת עבודה נעימה ובטיחותית, במטרה לאפשר לו לעבוד במקום נעים ובטוח. החוק היום מחייב כל מעסיק המעסיק יותר מ – 50 עובדים, להעסיק יועץ בטיחות שידאג להעביר לעובדים את כל תקנות הבטיחות במקום. כמו כן, היועץ אחראי על שמירת מקום העבודה ללא מפגעים בטיחותיים, ועליו לעדכן את המעסיק על כל מפגע שיתגלה בשטח המוסד או המפעל.

מספק נקודות חשובות לגבי תפקידו של יועץ בטיחות

כאמור, יועץ לענייני בטיחות במקום העבודה אחראי על הדרכת העובדים לגבי התקנות והכללים השונים שמטרתם לשמור על רמת בטיחות גבוהה במקום העבודה. היועץ הוא האחראי על הכנת תכנית הבטיחות, ועליו לדאוג להעביר אותה בצורה ברורה ובהירה לכל העובדים במקום. מעבר לכך, יועץ בטיחות בעבודה הוא האחראי לחקור תאונות עבודה שהתרחשו במקום והפקת הלקחים והמסקנות הנדרשים מכך. דוח מפורט הכולל את כל מסקנותיו אמור להיות מוגש למעסיק, ומועבר כחלק מההדרכה לעובדים, במטרה להימנע מתאונות דומות. כמו כן, היועץ אחראי לבדוק מחלות מקצוע שונות, לחקור את טיבן ולהסיק מסקנות כיצד להימנע מהן.

לסיכום, חברת בטיחות לעד מספקת לכל מפעל, מוסד או ארגון את יועצי הבטיחות המקצועיים והמוכשרים ביותר. מדובר על חברה מקצועית וותיקה בשוק, המכירה את כל דרישות החוק הנוגעות לבטיחות, ומספקת את היועצים הטובים ביותר. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

יועץ בטיחות

קידום אתרים מקצועי בניית אתרים