יועץ בטיחות בעבודה – אשר אביזמר

היום כל מקום עבודה, המעסיק יותר מ – 50 עובדים, מחויב לפי החוק להעסיק יועץ בטיחות בעבודה. המטרה של יועץ זה, היא כמובן לוודא כי כל כללי ותקנות הבטיחות נשמרים, במטרה למנוע אסון או תקלות מיותרות. חברת י. דר בטיחות וניהול בע"מ מחזיקה יועצי בטיחות יעילים ומקצועיים, שיוכלו להטמיע את כללי הבטיחות בקרב העובדים, בצורה נעימה ונינוחה. נושא הבטיחות במקום העבודה הוא נושא חשוב שיש לתת עליו את הדעת. שמירה על תקנות הבטיחות יכולה למנוע אסון כבד, ולכן חשוב תמיד לעבוד עם יועץ בטיחות שיידע להעביר את התקנות והכללים הבסיסיים לעובדי החברה. כל יועצי הבטיחות של חברת בטיחות לעד, הינם אקדמאים מנוסים, בעלי ידע טכני וניסיון רב שנים בתחום.

מה הם תפקידיו של יועץ בטיחות בעבודה?

יועץ הבטיחות במקום העבודה אחראי למעשה על הבטיחות הכללית של כל עובדי המקום. היועץ אמור לאתר במקום העבודה את כל מפגעי הבטיחות האפשריים, ולהודיע על כך למעביד כמה שיותר מהר. כמו כן, היועץ אחראי על קיומם של התקני בטיחות וגהות במקום העבודה, כך שיהיו נאותים וראויים בפני החוק. תפקיד נוסף של היועץ לבטיחות הוא הכנת תכנית להכשרת העובדים בדבר תקנות הבטיחות הרלוונטיות למקום העבודה שלהם. כמו כן, היועץ לענייני בטיחות אחראי לחקור תאונות עבודה שונות שהתרחשו במקום ובחינת מחלות שונות שהתפתחו כתוצאה מהעבודה. היועץ אחראי על הפקת הלקחים, העברתם למעביד והדרכת העובדים במטרה להימנע מתאונות או מחלות אלו.

לסיכום, חברת בטיחות לעד מציעה לכל חברה או מפעל את יועצי הבטיחות המוכשרים והמנוסים ביותר. החברה מאמינה ביחס אישי, עבודה יעילה ובעיקר רמת בטיחות גבוהה. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום.

 

יועץ בטיחות בעבודה

קידום אתרים מקצועי בניית אתרים